Ostuinfo

Käesolevad reeglid ja tingimused sätestavad www.wowfashion.ee veebilehel wowfashion.ee kasutus- ja müügitingimused.

Ostmine
Ostu vormistamiseks valib klient soovitud tooted ostukorvi, kinnitab tellimuse ja tasub ettemaksuarve. Pakume e-poes KOHE OLEMAS kaupa mis jõuab kohale 1-3 päeva jooksul ja ka KIIRTELLIMISEGA kaupa mis jõuab kohale 5-7 tööpäeva jooksul peale arve tasumist.

KOHE OLEMAS tooteid on võimalik tulla ka nüüd proovima ja ostma meie poodi. Meie pood asub Tartus, Nigula 4, kollane maja. Poodi tulemiseks vajuta kella.

Hind
Wowfashion kodulehel on hinnad toodud EURO`des ilma postitasuta. Kõik toodete hinnad sisaldavad 20% käibemaksu. Wowfashionil on õigus muuta toodete hindasid. Hindade muutmisel jääb kliendile kehtima kinnitatud tellimuse kokkuvõttes märgitud hind.

Maksmine
Tasumine tellitud kauba eest toimub ettemaksuarve alusel pangaülekandega. Ülekande laekumisel kinnitab Ilusadriided OÜ ettemaksuarve hiljemalt 24 tunni jooksul.

Lepingu jõustumine
Müügileping loetakse sõlmituks, kui klient on tasunud ettemaksuarvel märgitud summa Ilusadriided OÜ arveldusarvele ettemaksuarvel märgitud maksetähtaja jooksul. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega, siis teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud summa viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Lepingu tühistamine
Kliendil on õigus müügileping tühistada. Müügilepingu tühistamiseks peab klient saatma vastavasisulise avalduse elektronpostile info@wowfashion.ee Kui müügilepingu tühistamisavaldus saadetakse peale tellimuse postitamist on kliendil õigus toode tagastada vastavalt tagastamistingimustele.

Kohaletoimetamine ja Üleandmine
Lepingu täitmiseks valib klient postiteenuse: Omniva (3.00EUR), Itella Smartpost (3.00EUR), Omniva pakk (4.50EUR) või Rahvusvaheline saadetis (13.99EUR). Tellimustele toodete kogumaksumusega alates 49EUR on Omniva ja Itella SmartPosti postiteenus tasuta. Kui tellimuses olev kaup on laos kohe olemas, siis kaup pakendatakse ja postitatakse 24 tunni jooksul peale ülekande laekumist (Lepingu jõustumist). Kui tellimuses olev kaup on tellimisega, siis tellimus edastatakse tarnijale 24h jooksul peale arve tasumist. Kaup loetakse üle antuks kui vastava saadetise kohta on kulleril märge väljastamise kohta (saadetise staatus on: Väljastatud / Kätte toimetatud). Kõikidel saadetistel on vöötkood / triipkood, mille alusel on võimalik jälgida saadetise asukohta ja staatust. Wowfashion ja koostööpartnerid ei vastuta kohaletoimetamisel tekkivate viivituste eest juhul kui tellimuse vormistamisel on esitatud andmed ebatäpsed. Tellimuse kinnitamisel on esitatud andmete õigsuse kontrollimine kliendi kohustus.

Tagastamine ja ümber vahetamine
Kliendil on õigus toode soovi korral tagastada või ümber vahetada. Toote tagastamisest peab teatama 14 päeva jooksul elektronpostile info@wowfashion.ee, ning kaup tuleb tagastada 14 päeva jooksul tagastamisteate edastamisest. Tagastamisteates märkida tellimuse number või tellija nimi. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud, peab olema originaalpakendis, siltidega ja kahjustamata. Toote tagastamisel või ümber vahetamisel on klient kohustatud kauba tagasi saatma Ilusadriided OÜ`le Aadressile Nigula 4 TARTU 50107 või Tartu Rebase Rimi (Omniva või SmartPost) pakiautomaatidesse.(Ilusadriided OÜ, telefon 57412029) Postikulud tagastamiseks tasub ostja. Juhul, kui üleantud asi või osutatud teenus ei vasta tellitule, tagastame tellimuse tagastamisega seotud kulutused. Raha kantakse tagastatud kauba eest tagasi Teie arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates lepingust taganemise teate jõudmisest müüjani, kui kõiki tagastamisega seotud tingimusi on järgitud. Ilusadriided OÜ-l on õigus tagastatavast summast maha arvestada toote väärtuse vähenemine juhul, kui toode on kahjustatud. Toote ümbervahetamisel lisandub uue toote postitasu.
NB! kategooriast “Bikiinid” ostetud tooted ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele (v.a. juhul kui toote kilepakend on avamata)
Kliendil on õigus pretensioone esitada kahe aasta jooksul toote kättesaamisest. Ilusadriided OÜ ei vastuta kliendi süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest, defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel, toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.
Tagastamisele ei kuulu -50% soodustusega tooted!

Küsimused ja päringud tellimuste kohta
Küsimustele ja päringutele tellimuste kohta vastame e-posti teel. Saatke oma küsimus e-mailile info@wowfashion.ee Teie kirjadele vastame 24h jooksul

Lõppsätted
Käesolevatele tingimustele kohaldatakse Eesti õigust. Kui tingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas tingimuste kehtivust. Tühise sätte asemel kohaldatakse seaduses seda liiki lepingu kohta sätestatut.
Osapoolte vahelisi vaidlusi püütakse lahendada vastastikusel mõistmisel põhinevate läbirääkimiste teel, kokkuleppe mittesaavutamisel Tartu Maakohtus.
Käesolevaga esitatud tingimuste muutmine või täiendamine jõustub pärast Ilusadriided OÜ poolt kasutajatele uute tingimuste kättesaadavaks tegemist wowfashion.ee veebilehel.